نحوه ارسال کالا

خرید خرده:

در این قسمت نحوه ارسال کالا های خرده را برای شما بیان می کنیم. ارسال سفارش های خرده به چهار روش امکان پذیر است.

یکی از طریق پست سفارشی و یا پیشتاز که از این طریق کد رهگیری برای مشتری ارسال می شود تا در هر لحظه سفارش خود را رهگیری نماید، ضمنا در این روش سفارش شما درب منزل تحویل شما خواهد شد. کد رهگیری دریافت شده از عطارسرا را می توانید در اینجا وارد کرده و از موقعیت سفارشتان مطلع گردید. اگر نحوه پرداخت را درب منزل انتخاب کرده باشید فقط از طریق پست برای شما ارسال خواهیم کرد.

دوم از طریق تیپاکس و شرکتهای مشابه که سرعت بالایی دارند و سفارش را تا درب منزل می رسانند.

سوم با اتوبوس های مسافربری که این روش سریعتر از مابقی روشها خواهد بود، فقط در این روش خریدار باید سفارش خود را از ترمینال مسافربری مربوطه که ما به شما اعلام خواهیم کرد، تحویل بگیرد.

چهارم از طریق باربری که در این روش هم خریدار باید سفارش خود را از مکانی که به ایشان اعلام می کنیم تحویل بگیرد. در روشهای سوم و چهارم هم شماره بیجک سفارش را به شما اعلام خواهیم کرد ولی مانند کد رهگیری پست در لحظه نمی توانید از سفارش خود مطلع شوید.

در خرید های خرده اگر مبلغ خرید مشتری از 200 هزار تومان کمتر باشد هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود و اگر بیشتر از 200 هزارتومان باشد، هزینه ارسال کالا برعهده عطارسرا خواهد بود و همچنین عطارسرا حق انتخاب روش ارسال را خواهد داشت.

نحوه ثبت سفارش خرده

خرید عمده:

در این قسمت نحوه ارسال کالا های عمده را برای شما بیان خواهیم کرد. ارسال سفارش های عمده به سه روش امکان پذیر خواهد بود.

یکی از طریق اتوبوسهای مسافربری که سریعترین روش خواهد بود.

دوم از طریق باربری که در این دو روش خریدار باید به محلی که ما اعلام می کنیم مراجعه و سفارش خود را تحویل بگیرد.

سوم ارسال با وسیله نقلیه خصوصی که بار دقیقا به محلی که خریدار اعلام می کند ارسال می شود. البته این روش برای سفارشهایی است که از نظر حجمی به اندازه یک وانت و یا نیسان و یا ماشین های باربری بزرگتر باشند و از نظر اقتصادی صرفه داشته باشد.

در خرید های عمده اگر مبلغ خرید مشتری از 5 میلیون تومان کمتر باشد هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود و اگر بیشتر از 5 میلیون تومان باشد هزینه ارسال کالا برعهده عطارسرا خواهد بود و همچنین عطارسرا حق انتخاب روش ارسال را خواهد داشت.

نحوه ثبت سفارش عمده

فروش عمده:

این مورد مربوط به کشاورزان و واردکنندگان است که نحوه ارسال  بصورت تلفنی به شما اعلام خواهد شد.

تمامی این توضیحات به صورت خلاصه در قسمت قوانین و مقررات توضیح داده شده است.