نحوه تسویه عطارسرا

خرید خرده:

مشتریانی که بصورت خرده از ما خرید انجام داده اند (کمتر از 500 هزارتومان) همانطور که در قسمت “نحوه ثبت سفارش” بیان شده به سه روش قادر خواهند بود وجه سفارش خود را پرداخت کنند.

یکی اینکه پرداخت بصورت آنلاین و از طریق سایت و رمز دوم کارت های عضو شبکه شتاب که رسید واریز وجه به همراه سفارش به طور خودکار برای ما ارسال می گردد.

دوم از طریق کارت به کارت که باید رسید واریز وجه از طریق تلگرام و یا واتساپ برای ما ارسال گردد.

سوم، پرداخت درب منزل که شما می توانید با انتخاب این روش، پرداخت کل وجه محصول و هزینه ارسال را بعد از تحویل گرفتن سفارش به مامور پست پرداخت کنید. این امر توسط شرکت فروتل که طرف قرارداد با عطارسرا می باشد انجام می گیرد.

ضمنا روش دیگری برای پرداخت وجه خریدهای خرده وجود ندارد.

نحوه تسویه خرده

خرید عمده:

مشتریانی که بصورت عمده از ما خرید انجام داده اند (بیشتر از 500 هزارتومان) بعد از اینکه پیش فاکتور توسط عطارسرا برای شما ارسال شد و مبلغ دقیق سفارش شما مشخص شد به دو روش می توانید وجه سفارش خود را پرداخت کنید و با عطارسرا تسویه حساب کنید.

یکی اینکه وجه سفارش را از طریق کارت به کارت واریز نمایید و عکس رسید واریزی را از طریق تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید.

دوم بصورت پرداخت چک، این روش فقط مخصوص افرادی می باشد که حداقل سه مرتبه از ما بصورت نقد خرید انجام داده باشند؛ یعنی مشتریانی که تازه به عطارسرا پیوسته اند به هیچ عنوان نمی توانند بصورت چکی از ما خرید کنند. مشتریانی که بعد از سه مرتبه خرید نقد به عنوان مشتری دائم ما محسوب شده اند جهت خرید چکی باید مراحلی را طی کنند. ابتدا یک حساب جاری با وضعیت سفید و افتتاح حساب حداقل دو سال به ما معرفی کنند و یک پرینت 6 ماهه از همان حساب از طریق واتساپ و یا تلگرام برای ما ارسال نمایند. بعد از تایید این مورد توسط مدیریت مالی عطارسرا، مشخصات چکهایی که باید برای ما ارسال نمایید را به شما اعلام میکنیم. بعد از اینکه چک به دست ما رسید و مشکلی وجود نداشت سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه تسویه حساب عمده

فروش عمده:

این مورد مربوط به کشاورزان و واردکنندگان است که نحوه تسویه حساب بصورت تلفنی به شما اعلام خواهد شد.

نحوه تسویه