نیروهای طبیعی درونی ما درمان کنندگان واقعی بیماری ها هستند.

درباره‌ی عطارسرا

عطارسرا ، فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک با تجربه ی بیش از 23 سال تولید و فروش محصولات عطاری ، عرق گیری ، دارویی و محصولات ارگانیک بصورت خرده و عمده در شهرستان کاشان مشغول به فعالیت می باشد. محدوده فعالیت این فروشگاه آنلاین اینترنتی در کلیه شهرهای ایران و همچنین صادرات به کشورهای دیگر می باشد.

عطارسرا و صنعت گیاهان دارویی

چند سالی است که بازار عطاری ها و یا به عبارت صحیح تر ، فروشندگان محصولات ارگانیک رونق زیادی گرفته و خیلی از افراد از این طریق به کسب درآمد مشغول شده اند. صنعت کاشت و تولید گیاهان دارویی ، کاشت و تولید گیاهان عرق گیری ، تولید عرقیات گیاهی ، تولید اسانس های گیاهی ، شرکتهای بزرگ و کوچک تولید داروهای گیاهی ، تولید خانگی انواع محصولات مورد نیاز خانواده ها مثل رب، مربا، سرکه و … و فروشندگان فراوان تمامی این محصولاتی که ذکر شد باعث به وجود آمدن یک بازار بزرگ و یک صنعت مجزا شده اند.

عطارسرا هم به یاری تمام واردکنندگان و کشاورزان داخلی و تولید کنندگان ایرانی توانسته در این 23 سال پله های موفقیت را یکی یکی طی کرده و به این جایگاه رفیع و والا در زمینه تولید و فروش محصولات ارگانیک برسد.

فروشگاه اینترنتی عطارسرا

البته در ایران ما به علت گستردگی زیاد و آب و هوای متفاوت در مناطق مختلف، انواع زیادی از گیاهان دارویی و عرق گیری تولید می شود و هر منطقه ای به نام محصولی خاص معروف شده است. مثلا شهر کاشان به شهر گل و گلاب معروف و بطور گسترده به تولید عرقیات و اسانس های گیاهی می پردازند. ارومیه مهد گل بیدمشک ، شیراز مهد بهار نارنج و کاشت گیاهان دارویی در مناطقی مانند کردستان و خراسان و شهرهای شمالی و تبریز و سیستان و بلوچستان و … هستند که فروشگاه آنلاین عطارسرا در شهر کاشان ، مهد گل و گلاب مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر جشنواره هایی تخصصی در فصول مختلف سال در شهرهای ایران برگزار میگردد. مثلا در شهرستان کاشان و میمند هر ساله در اردیبهشت ماه جشنواره گل و گلاب و در شهرهای شمالی و شهر شیراز جشنواره بهار نارنج برگزار میگردد.

عرقیات کاشان