نیروهای طبیعی درونی ما درمان کنندگان واقعی بیماری ها هستند.

درباره‌ی عطارسرا

عطارسرا، فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک با تجربه ی بیش از 23 سال، تولید و فروش محصولات عطاری، عرق گیری، دارویی و محصولات ارگانیک بصورت خرده و عمده در شهرستان کاشان مشغول به فعالیت می باشد. محدوده فعالیت این فروشگاه آنلاین اینترنتی در کلیه شهرهای ایران و همچنین صادرات به کشورهای دیگر می باشد.

عطارسرا و صنعت گیاهان دارویی

چند سالی است که بازار عطاری ها و یا به عبارت صحیح تر، فروشندگان محصولات ارگانیک رونق زیادی گرفته و خیلی از افراد، از این طریق به کسب درآمد مشغول شده اند. صنعت کاشت و تولید گیاهان دارویی، کاشت و تولید گیاهان عرق گیری، تولید عرقیات گیاهی، تولید اسانس های گیاهی، شرکتهای بزرگ و کوچک تولید داروهای گیاهی، تولید خانگی انواع محصولات مورد نیاز خانواده ها مثل رب، مربا، سرکه و … و فروشندگان فراوان تمامی این محصولاتی که ذکر شد باعث به وجود آمدن یک بازار بزرگ و یک صنعت مجزا شده اند.

عطارسرا هم به یاری تمام واردکنندگان و کشاورزان داخلی و تولید کنندگان ایرانی توانسته در این 23 سال پله های موفقیت را یکی یکی طی کرده و به این جایگاه رفیع و والا در زمینه تولید و فروش محصولات ارگانیک برسد.

فروشگاه عطارسرا

البته در ایران ما، به علت گستردگی زیاد و آب و هوای متفاوت در مناطق مختلف، انواع زیادی از گیاهان دارویی و عرق گیری تولید می شود و هر منطقه ای به نام محصولی خاص معروف شده است. مثلا شهر کاشان به شهر گل و گلاب معروف و بطور گسترده به تولید عرقیات و اسانس های گیاهی می پردازد. ارومیه مهد گل بیدمشک، شیراز مهد بهار نارنج و کاشت گیاهان دارویی در مناطقی مانند کردستان و خراسان و شهرهای شمالی و تبریز و سیستان و بلوچستان و … هستند که فروشگاه آنلاین عطارسرا در شهر کاشان، مهد گل و گلاب مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر جشنواره هایی تخصصی در فصول مختلف سال در شهرهای ایران برگزار می گردد. مثلا در شهرستان کاشان و میمند هر ساله در اردیبهشت ماه جشنواره گل و گلاب و در شهرهای شمالی و شهر شیراز جشنواره بهار نارنج برگزار میگردد.

عطاری